Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.83kg |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 38cm |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | SkyName |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.