Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Natural |
| Certificate Number | Odor Removal |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Body Cream |
| Feature | MOISTURIZING |
| Gender | Male |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | New |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | East Moon |
| Distributor/Importer | Deodorant |
| Brand | East Moon |
| Capacity | 59ml |
| Shelf life | 3years |
| Feature 1 | Deodorant For Men |
| Feature 2 | Odor Remover Cream |
| Feature 3 | Antiperspirant For Men |
| Feature 4 | Body Odor Eliminator |
| Feature 5 | Moisturizing Body Cream |
| Feature 6 | Moisturizing Body Lotion |
Instock
There are no reviews yet.