Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Concave |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton, Memory Foam |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 14+ |
| Pillow fabric | Polyester cotton |
| Pillow core height | 10cm (inclusive)-15cm (exclusive) |
| style | Cute cartoon style |
Instock
There are no reviews yet.