Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Anti-static, Massage, Anti-Snore, Anti-Apnea |
| Filling | Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, Travel, Bedding, Decorative, massage |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.