Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | quality |
| Model Number | P465 |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 60 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Column |
| Part | BODY |
| Feature | memory, Anti-static, Anti-Apnea, Anti-Snore, Massage |
| Filling | 100% Polyester Fiber |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.