Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Travel Pillow |
| Weight | 0.5-1 kg, 450g |
| Shape | Round |
| Part | Neck |
| Material | Polyester / Cotton, pure cotton |
| Use | Travel |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Size | 32x26x14cm |
| filling | memory foam |
| Recommended crowd | tourism, business trip crowd |
| feature | Long Serving Life |
Instock
There are no reviews yet.