Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.358 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Travel Pillow |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Round |
| Part | Neck |
| Filling | Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel |
| Origin | Mainland China |
| feature | Long Serving Life |
Instock
There are no reviews yet.