Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 3.40 GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 120GB |
| Model Number | Quieter4C |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | N100 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | Mele |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, pse |
| Processor | Intel Processor N100 |
| Integrated GPU | UHD Graphics |
| RAM | 4GB/8GB/16GB |
| Storage | 128GB On-board, 256SSD, 512SSD |
| USB | 3 x USB |
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 (max.4096×2160 4K@60 Hz) |
| USB Type C | Power input, Data transfer, DP |
| Audio | 3.5mm combo jack |
| Storage Expansion | 1x Micro SD card Slot, 1x M.2 SSD Slot |
| Wired Connection | 1000Mbps Gigabit Ethernet |
| Wireless Connection | Wi-Fi5 Dual Band WiFi 2.4+5.0, Bluetooth 5.1GHz |
| BIOS Settings | Auto Power ON / Wake on LAN / PXE |
| Security | Kingsenton Lock Slot |
| display | dual hdmi type display |
| Full Function USB C | USB Type C(support PD3.0)(Power input, Data Transfer (USB3.2 Gen2=10Gbps), DP1.4) |
| Thin | Ultra Thin Mini Pc |
| Commercial | industrial mini pc N100 |
| customized | Yes (Min. order: 50pcs) |
| wholesale | wholesale small business supplies |
Instock
There are no reviews yet.