Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.0 to 2.9GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 128GB |
| Model Number | PCG02 Pro |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron N5105/J4125 |
| Type | PC Stick, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | Mele |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, pse |
Instock
There are no reviews yet.