Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 5 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Model Number | 8016B |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Capacity | 125pcs |
| Brand Name | Meite |
| Power Source | PNEUMATIC |
| Type | Air Stapler |
| Working Pressure | 4-7kgf/cm2 |
| Air Inlet | 1/4 |
| Net Weight | 0.95kg |
| Size | 207X50X145mm |
Instock
There are no reviews yet.