Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Certificate | No |
| Certificate Number | Meisidian Emerald Cut 12x16mm 100% Natural Original Brazil Ametrine St |
| Item Weight | 11-12 Carat |
| Model Number | 12x16mm |
| Item Height | 7.5mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Ametrine |
| Item Shape | Emerald Shape |
| Brand Name | meisidian |
| Origin | BR(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.