Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Writing Point | 0.5mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Plastic |
| Brand Name | MROOFUL |
| Type | Mechanical Pencils |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.