Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame Mirrorless Camera, Full Frame DSLR Camera |
| Focal Length | 85mm |
| Launch Date | 2008 |
| Package | Yes |
| Weight | 401g-500g |
| Lens UV Filter Size | 67mm |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Standard Zoom |
| Type | Zoom Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Sports, Architecture, Insect, Special, Scenery, Still Life, Travel, People |
| Brand Name | MEKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.