Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | Lens Filters |
| Type | Filter Set |
| Brand Name | BRDRC |
| Origin | Mainland China |
| Frame Material | Aluminium |
| Filters Material | Optical glass |
| Applicable models | for AIR 3 |
| UV ND Net weight | 3.4g |
| CPL Net weight | 13.6g |
Instock
There are no reviews yet.