Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | Approx 22-83g/strand |
| Model Number | Naj002 |
| Item Height | 6-12mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Jade |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Mei Han Xing |
| Origin | RU(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Russian jade |
| Size | 6-12mm |
| Quantity | Approx 32-66beads/strand |
| Color | Natural |
| Grade | A+ |
| Producing area | Russia |
Instock
There are no reviews yet.