Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | 010122077252 |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | Approx 6-52g/bracelet |
| Model Number | PG1550 |
| Item Height | 5-14mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Larimar |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Mei Han Xing |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Larimar |
| Color | Natural |
| Place of origin | Dominica |
| Grade | AAA |
Instock
There are no reviews yet.