Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | CNAS |
| Item Weight | Approx 30g-115g |
| Item Height | 6-12mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | MALACHITE |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Prestyle gem |
| Origin | AU(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Malachite |
| Quantity | Approx 48-52beads/strand |
| Color | Natural |
| Place of origin | Zambia, Australia |
Instock
There are no reviews yet.