Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2.5cminch |
| Item Weight | 120gkg |
| Item Length | 21.5cm |
| Item Height | 10cminch |
| Model Number | BG-WABB766 |
| Material Composition | PU Leather, cloths |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Brand Name | Klsyanyo |
Instock
There are no reviews yet.