Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | Meibomian Gland Expressor Forceps |
| Size | 10.50X0.90X0.40cm |
| Material | Stainless Steel +Titanium Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | eyelash tweezer |
| feature1 | Meibomian Gland Expressor |
| feature2 | Expressor Forceps/Tweezers/Forceps |
| feature3 | Eyelid Forceps |
| feature4 | Eyelid Tweezers |
| feature5 | Stainless Steel Meibomian Expressor |
Instock
There are no reviews yet.