Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | Megaphone for Kids |
| Warning | none |
| Features | Sounding |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Toy Phones |
| type | Children Police Siren Toys |
| Power | 2 x AA Battery |
| Size | 18x17cm |
| Color | As Shown |
| Quantity | 1 Pc |
| type2 | Fireman Hat Costume |
Instock
There are no reviews yet.