Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1 |
| Package | sets |
| Dimensions | 1 |
| Model Number | FU8169 |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Features | Stuffed |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.