Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 2 cm |
| Item Length | 22.5cm |
| Item Width | 13.8cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Material Composition | nylon |
| Model Number | Certificate bag |
| Shape | Box |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | Business |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Nylon |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | mega Walker |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Origin | Mainland China |
| Package internal structure | Mobile phone bag |
| Processing method | Soft face |
| Listed Year season | Spring 2018 |
| Suitable occasion | Travel boarding bag |
| category of the product | Passport holder, document holder |
Instock
There are no reviews yet.