Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 7cm |
| Item Width | 5cm |
| Material Composition | plastics |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | PP |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.