Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Box |
| Model Number | Q57483 |
| Type | Gel Polish, Quick Building Nail Gel |
| NET WT | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quick Extension Gel |
| Cure Tools | UV lamp, LED lamp |
| Needed | Top Base Gel |
| Cure time | LED Lamp 30s UV Lamp 2mins |
| Certificate | SGS MSDS CPCP REACH |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
| Usage | Reinforce Extend The Nails |
Instock
There are no reviews yet.