Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Quantity | 6Pcs |
| Size | 8ml |
| Model Number | ZH05004 |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Tools | UV Lamp, LED Lamp, UV/LED Lamp |
| Used for | Nail art, Rrivate Using |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Feature 1 | Pure Color / Holographic Glitter Gel |
| Feature 2 | Nail Gel Polish Set Kits |
| Quality | European Standard |
| Lasting effect | 3weeks |
| Application | Nail Salon, Nail Beaty, DIY Nail Art, and gift etc |
| Feature 3 | Manicure set |
| Feature 4 | nail gel uv stickers |
| Feature 5 | uv permanent seedling varnish |
Instock
There are no reviews yet.