Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Quantity | 4/6/8/10pcs/set |
| Size | 7ml or 8ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH12858 |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Item | Gel Nail Polish Set |
| Style | Pure / Glitter Color Soak Off Gel |
| Lasting Period | 3 Weeks above |
| Use With | Base Top Coat |
| Soak Off | Remove with Acetone |
| Matte Effect Need | Matte Top Coat |
| Cured by | UV Lamp, Led Lamp |
| Advantage | Health and Eco-Friendly |
| Apply | Nail Beauty Salon, Private Using |
Instock
There are no reviews yet.