Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Quantity | 12Pcs Set |
| Size | 7ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH22278 |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Item1 | Gel Nail Polish Set |
| Item2 | Fluorescent Neon Gel Set |
| Item3 | Luminous Glow In Dark Gel Ket |
| Item4 | Macaron Acrylic Nail Gel Set |
| Feature1 | Soak off UV LED Nail Gel Set |
| Feature2 | Semi Permanent Vernis |
| Use With | Top Base Coat |
| Apply | Nail Beauty Salon, Rrivate Using |
| Lasting period | 3 or 4 Weeks |
| Advantage | Healthy And Eco-friendly |
| Soak Off | Remove with Acetone |
Instock
There are no reviews yet.