Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heat Preservation Duration | 6 Hours & Under |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guizhou, Guangdong |
| Power (W) | 50W & Under |
| Brand Name | AFDEAL |
Instock
There are no reviews yet.