Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Surface Width | 2mm, 3mm, 4mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | C4-R022 |
| Shapepattern | Round |
| Style | Classic |
| Occasion | WEDDING |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | LOVERS' |
| Brand Name | MEDFOLY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Shipping | Order >500 USD lnternational Express(Except remote areas)- Free |
| Self - Product | Support Wholesale ( Get better prices ) – Contact the Seller |
| Is it darken with time | No |
| Can it be wear while shower | Yes |
Instock
There are no reviews yet.