Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 6 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | RELIFE |
| BRAND | MECHANIC |
| MODEL | iT3 Pro |
| size | 120*141*31mm |
| Voltage | 110V/220V |
| Features | for iphone15/15Pro/15plus/15pro max |
| Features 1 | for iphone X-15 Pro MAX |
| Features 2 | for iphone14/14Pro/14plus/14 Pro max |
Instock
There are no reviews yet.