Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 45 × 35 cm |
| Certification | none |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 400W |
| Instantaneous power: | 1400W |
| Shell material | : PP plastic |
| Blade material: | stainless steel |
| Power cord length: | 88cm |
Instock
There are no reviews yet.