Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 48 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1500W |
| Slice Thickness | 2.5-21mm |
| Speed | 1500 |
| Weight | 30KG |
| Model Number | QRJ |
| Brand Name | Linboss |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 47*48*49cm |
| Blade diameter | 105mm |
Instock
There are no reviews yet.