Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Mbbn7120A |
| Style | Casual |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Thickness | Lightweight |
| Jeans Style | pencil pants |
| Fabric Type | Softener |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | Slim |
| Closure Type | zipper fly |
| Brand Name | Mbbcar |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Material | Denim |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
Instock
There are no reviews yet.