Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | X69217 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| 2024 New Women Watch | 2024 New Women Watch |
| Ladies Business Watches | Ladies Business Watches |
| Student Fashion Quartz Wristwatch | Student Fashion Quartz Wristwatch |
| Simple Square Quartz Watch | Simple Square Quartz Watch |
| Alloy Ladies Clock | Alloy Ladies Clock |
| Classic Square Quartz Watch | Classic Square Quartz Watch |
Instock
There are no reviews yet.