Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 60KN |
| Certification | EPA, FCC, RoHS, TGA |
| Output | 60KN |
| Stroke | 17mm |
| Charging time about | 1 hour |
| Charging power supply | AC 100V-240V 50~60Hz |
Instock
There are no reviews yet.