Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drive Mode | ito |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 2" |
| Brand Name | CXG |
| Type | Bench Vise |
| Certification | none |
| max | 68mm |
Instock
There are no reviews yet.