Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 21.5cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Hbibi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.