Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Target Audience | universal |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Usage Time | 20Mins |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | CA(Origin) |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Wax Heater Roll | Wax Roll Machine |
| Wax Heater Roll On | Electric Wax Heater Roll On |
| Wax Heater | Wax Machine Roll On |
| Wax Heater Roller For Hair Removal | Wax Heater For Waxing |
| Waxing Machines | Roll On Refillable Depilatory Heater Wax |
| Wax Warmer Roller | Waxing Machine Wax Warmer |
Instock
There are no reviews yet.