Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 20 cm |
| Ingredient | Acrylic Powder |
| Quantity | 1 Jar |
| Model Number | Polyethyl methacrylate |
| NET WT | 10ML |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| Items Type | Professional Acrylic Powder |
| Style | Nude Popular Acrylic Powder for nails |
| Condition | Brand New Arrival |
| Color | Nude Gray Funny Bunny White Beige |
| Use with | Monomer Acrylic Liquid |
| Effect | Glossy Nude Gelcolor |
| Nail Art | Carving Flowers Nail Art Extension Manicure |
| Suit for | Sculpture Powder |
| Features | 2 in 1 acrylic powder dipping powder |
| Nail Supplies | Builder Extension Nail Art Accessories |
| Usage | Nail Art Decorations, Manicure Nail Extesion |
| Support | Wholesale Bulk Sale Drop Ship |
Instock
There are no reviews yet.