Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 17.6mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 98003 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 26.5cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | STRYVE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.