Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.707 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 13 × 13 cm |
| Certification | REACH |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | other |
| Capacity | 50ml |
| Model Number | ALL |
| Brand Name | LOOLIFL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
Instock
There are no reviews yet.