Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Model Number | ST922 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue, Silicone Sealant |
| Melting amount | 0 (200°C/24 Hours) |
| Evaporation | 0.001% (200°C/24 Hours) |
| Thermal Conductivity | >0.671W/m-K |
| Impedance | <0.06 |
| Ging Time | 3min (25°C) |
| Track Strength | 25Kg |
| Strength of Connected Buildings | 1.5map |
| Margin Coefficient | >5.1 |
| Scatter Coefficient | <0.005 |
| Feature 1 | heatsink plaster |
| Feature 2 | Conductive glue |
| Feature 3 | thermal conductive glue |
| Feature 4 | hot melt glue for chips |
| Feature 5 | thermal glue |
| Specifications | 5g (single) |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.