Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | nicotine |
| Wind Speed | Standard |
| Dimension | other |
| Noise | ≤40dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Certification | CE |
| Type | Activated Carbon Air Filter |
| Installation | Portable |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Air Volume | Below 50m³/h |
| Brand Name | LonHomon |
| Origin | Mainland China |
| LONHOMON Model | ap078 |
| Name | Smokeless Electronic Ashtray Purifier |
| Material | Aluminum |
| Function | Smokeless remove second hand smoke |
| Appliance Occasion | Home, Office remove send hand smoke air cleaner |
| Rated frequency | 50HZ |
| Working principle | HEPA |
| Filter type | Composite filter |
| Power supply | USB charging |
| Control method | Control method |
Instock
There are no reviews yet.