Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 160g |
| Item Length | 19cminch |
| Item Height | 11cminch |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI, Hebei |
| Item Type | Wallet |
| style1 | Women's Wallet |
| style2 | women purse |
| style3 | card holder |
| Type1 | bolso mujer |
| Type2 | bags |
| Type3 | bolsos para mujer |
| Type4 | bolsas de mujer |
Instock
There are no reviews yet.