Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Women's wallet |
| Material Composition | PU leather |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 180g |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Keyword 1 | Women's purses |
| Keyword 2 | wallets for women |
| Keyword 3 | card holder |
| Package Includes | 1 x Wallet |
Instock
There are no reviews yet.