Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Acrylic |
| Model Number | 1130 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 3.5 |
| Item Weight | 136G |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 8.5inch |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.