Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 80 X 56 X 5mm, 80 X 56 X 5mm/3.15 X 2.2 X 0.2" |
| Material | Metal, Plastic + Stainless Steel |
| Model Number | Hair Lice Comb |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | comb |
| Flea Nit Dust Removal Brush | Long Teeth Hair Lice Comb |
| Quantity | 1 |
Instock
There are no reviews yet.