Attributes
Plug TypeEu plug
VoltageAC100~240V
MaterialPlastic
OriginMainland China
Typefish
NameUltrasonic Nebulizer
Input voltageAC100~240V 50/60Hz 1A
Output voltageDC 24V 1A
PlugEuropean standard
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 0.086 kg
Dimensions 15 × 6 × 5 cm
Plug Type
Eu plug
Voltage
AC100~240V
Material
Plastic
Origin
Mainland China
Type
fish
Name
Ultrasonic Nebulizer
Input voltage
AC100~240V 50/60Hz 1A
Output voltage
DC 24V 1A
Plug
European standard
Water depth range
4~9cm
Maximum evaporation
Approx.350ml/H
Applicable temperature
1~50℃ (overheat protection)