Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | XX455 |
| Material Composition | PU |
| Item Weight | 0.1kg |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | htsaute |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| size | 19*2*9cm |
| wallet | cartera |
| purse | wallet for men |
| bolsas para mujeres | wallets for women |
| bags for women | carteira feminina |
| mens wallet | wallet for women |
| square bag | women wallet |
Instock
There are no reviews yet.