Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.932 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Glass |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing, Milk Shake |
| Laying Method | Mini |
| Certification | none |
| Power (W) | 180W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | elenxs |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.